VALORANT ajanı Cypher
VALORANT ajanı Cypher

Yeni VALORANT Ajanı Türk Olabilir! – 6 Mart

Biri VALORANT’a Türk ajan geliyor mu dedi?

Dünyadaki VALORANT oyuncularının büyük bir bölümünü Türkiye’nin oluşturduğu herkes tarafından biliniyor. Hem Avrupa’da hem de Türkiye’de büyük bir öneme sahip olan oyunun yapımcısı Riot Games ise Türkiye ofisi de olması artısıyla ülkemizdeki oyunculara bir çok güzel jest yapıyor. Ve ülkemiz oyuncuları tarafından da çok beklenen Türk ajan en sonunda geliyor olabilir.

Dün sabah saatlerinde Twitter üzerinde yapılan bir sızıntıda ise bu iddiaları güçlendiriyor. Yapılan paylaşımda VALORANT’a gelecek yeni ajanın Türkiye’yi temsil edeceği söyleniyor. Fakat başka bir sızıntıda ise ajanın Almanya’da yaşayan bir Türk vatandaşı olacağı söyleniyor. Her ne kadar bunların şuan için bir kesinliği olmasa da hepsi gerçek olması muhtemel ihtimaller.

VALORANT’ın yeni ajanı Türkiye’den olacak

VALORANT
VALORANT’ın en son çıkan ajanı Neon.

VALORANT’ın ajanlarından biri olan Cypher, oyunla alakalı yeni bilgileri sızdırmaya devam ediyor. Faslı bir istihbarat ajanı olan Cypher, sızdırdığı bilgide yeni gelecek olan ajanın Türk olacağı ile alakalı bilgilerini anlattı. Cypher’ın yaptığı paylaşımda ise bu yeni ajanın Almanya’da yaşayan bir Türk olacağı görülüyor. Ajan hakkında ise daha fazla bilgi verilmemiş.

Twitter üzerinde dolaşan sızıntılara göre, yeni ajanın Killjoy’un annesi olacağı düşünülüyor. Yeni ajanın hangi role geleceği konusunda herhangi bir sızıntı bulunmuyor. Ancak tahminlere göre healer veya smoker olacağı varsayımlar arasında yer alıyor.

Cypher’ın sızıntısı ise şöyle:

Görsel’deki yazıyı Türkçeye çevirdiğimizde ise şöyle yazdığını görüyoruz:

“Sevgili şantajcımızdan gelen şifreli mesajlar hakkında bir ilerleme kaydettim. Tam olarak çıkış noktası hala bilinmiyor. Fakat Türkiye’den bir yerden geliyor. O konuda eminim.

Şimdi bu soruya cevap vermeniz gerekiyor: Şantajcıyı bulduğunuzda tam olarak ne yapacaksınız? Vicdanın birini infaz etmek için fazla problemli. Fakat bu konuda başka bir alternatifimiz var mı, bilmiyorum.”

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, oyunun resmi internet sitesine ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.