iyioyundu xbox wallpaper2

Xbox Game Pass’e Çok Yakında Gelecek Oyunlar

Ülkemizde çokça konuşulan ve ilgi duyulan Xbox Game Pass her ay olduğu gibi oyun havuzuna birkaç oyun daha ekleyecek. Bildiğimiz üzere Microsoft’un bir kolu olan Xbox oyun platformu, birkaç senedir oyuncularına aylık belirli bir para karşılığında kendi belirledikleri oyunların bulunduğu bir sisteme kayıt için abonelik kiralamakta. 200’ün üzerinde oyun bulunduran bu sistem her geçen ay belirlediği oyunları, oyun havuzuna ekler veya çıkartır.

Xbox Game Pass’in çıkartacağı Oyunlar

Şu an ilgilendiğimiz konu ise bu ay içerisinde hangi oyunlarla karşılaşacağımız. Gelin hep beraber Xbox Game Pass’in biz oyuncularına sunduğu oyunlara göz atalım;


S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

Kendileri FPS Shooter oyunu olmasıyla birlikte zombilerin istilası altında olan bir dünyada yaşam mücadelesi veren bir adama hayat vermemizi sağlıyor. Oyun içerisindeki silah geliştirmeleri, zombi çeşitliliği ve atmosferiyle ilgimizi çekmekle kalmıyor, oynamayan oyunculara “ben bu oyunu nasıl gözden kaçırmışım yahu!?” dedirtebiliyor. Aksiyon, gerilim ve korkunun bir araya geldiği bu yapım yakında Xbox Game Pass’e geliyor. Kaçırmayın derim.

xbox game passFAR: Changing Tides

Küçük bir çocuğun yeni bir ev bulmak üzere yola çıkmasını konu alan, tatlı grafiklere sahiptir kendisi. Side Scrolling (yandan bakış) dalgasına tutulan, hafif Limbo ve Little Nightmares esintileri barındıran ve yapımcı şirketinin (Okomotive) tek oyunu olan eğlenceli ve zevkli bir oyundur. Ayrıca söylemek gerekir ki 1 Mar 2022 tarihinde de yeni bir devam oyunuyla yani FAR: Changing Tides ile sevenlerini şaşırtacağa benziyor.

svg%3EMLB The Show 22

Ülkemizde büyük maçları yapılmasa da hayranlarının olduğu daha çok Amerikan kültüründe yer edinmiş beyzbol sporunun resmi oyunudur. Sevenlerinin çok olduğu MLB The Show oyun serisinin resmi yapımcısı olan San Diego Studio, 5 Nisan 2022 tarihinde piyasaya sürdüğü oyunu, yakın zamanda Game Pass özelliğine getirecek. Sevenlerinin ve ilgilenenlerinin kaçırmamasını öneririz.

svg%3ESuper Mega Baseball 3

Eskilerde Wii platformunda oynadığımız beyzbol oyunlarını andıran, tatlı grafiklere sahip MLB The Show serisi kadar simülasyona yatkın olmayan, Arcade bir beyzbol oyunudur. Metalhead Software yapımcı şirketinin yaptığı tek oyun serisi olan Super Mega Baseball’un son oyunudur. Ayrıca yayıncılar arasında Electronic Arts’ın da bulunduğu bir oyun olduğunu söylemeden geçemeyiz.

svg%3ETwo Point Campus

Two Point Hospital oyununda hatırladığımız bir strateji oyunudur. Sims ya da Cities: Skylines gibi oyunlara benzeyen bir oyundur. Üniversite kampüsü yaratıp yönetme şansı veren bu oyun tatlı grafikleriyle yakında Game Pass oyun havuzuna eklenecek. Strateji oyunlarının, konsollardan biraz zor oynandığı bilinse de, göz atmanız gerektiğinin ve Türkçe dil desteği bulundurmasının da haberini vermek isterim.

svg%3E

Daha fazla güncel dizi, film ve müzik haberleri, oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, Xbox resmi Game Pass sitesine gitmek için buraya tıklayınız.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.