iyioyundu valorant savas bileti wp

Valorant Yeni Savaş Bileti 4. Kısım 2. Bölüm

Savaş Bileti Bu sezon gümbür gümbür geliyor!!!

Valorant, binlerce oyuncu tarafından çokça sevilen ve her sezonda yenilenen Savaş Bileti bünyesinde bulunan silah kaplamaları, oyuncu kartları, spreyleri ve uğurluklarıyla bu sezonda da biz oyuncularını sevindirmeyi başarmış gibi görünüyor. İlk başta belirli bir Valorant Puanı karşılığında sahip olunan bu sistem, oyun içerisinde kazandığınız tecrübe puanıyla seviye atlayarak kazanabileceğiniz silah kaplamaları ve birçok ödül sunuyor. Birçok silah için silah kaplaması sunan bu sisteme sadece 1.000 Valorant Puanı ödeyerek sahip olabilirsiniz. Gelin isterseniz bu sezonun Battle Pass’ini yazımızın devamında yakından inceleyelim.

valorant yeni savaş biletiYeni Savaş Bileti Ödülleri


Lycan’s Bane Kaplama Seti

svg%3E


Striker Kaplama Seti


Striker Spectre

svg%3EStriker Bulldog

svg%3EStriker Operator

svg%3EStriker Classic

svg%3EStriker Bıçak

svg%3EDivine Swine Kaplama Seti

svg%3EOyuncu Kartları

svg%3E

svg%3ESilah Uğurlukları

svg%3EYeni Spreyler

svg%3E

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, oyunun Valorant’ın sitesine ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.