FHQzhl5VQAMgQHC

Uncharted (2022) Filmi Çıkış Yaptı!

Neredeyse her PlayStation oyuncusunun ilgilendiği ve oynadığı oyun olan Uncharted filmi 11.02.2022 tarihinde Türkiye’de çıkış yaptı! Film, Marvel‘in Örümcek Adam filmiyle birlikte tanınan oyuncu Tom Holland başrolde olmak üzere Mark Wahlberg, Sophia Taylor Ali ve Antonia Banderas gibi tanınmış ünlü oyuncularla birlikte beyaz perdede izleyicisiyle buluştu. Uncharted serisi biz oyuncuların bildiği üzere Indiana Jones filmleri gibi hazine aramak ve zengin olma hayaliyle başlıyor. İşte bu aksiyonu ve bütün yaşanmışlıkları bir filme sığdıran Ruben Fleischer izleyicileri tarafından IMDb’den 7.0/10 puan almış bulunmakta.

Uncharted


Uncharted Filminde Kimler Var?

Uncharted içerisinde oyundan aşina olduğumuz Nathan Drake, Victor Sullivan ve Chloe Frazer karakterleri bulunmakta. Filmi biraz açmak ve özetlemek gerekirse ise; Nathan Drake karakterinin çocukluğu, abisiyle neler yaşadığı, Sully ile nasıl tanıştığı ve Chloe karakteri ile nasıl tanıştığını oyundan gördüğümüz kadarıyla ne kadar bilsek de, film yapımcıları oyundan bir haber olan izleyicilerine izlediği filmdeki başrolü güzel bir şekilde tanıtmış. Uncharted 1 saat 56 dakika olmasına rağmen ben sinemada sanki yarım saatlik bir dizi izliyormuş gibi hissettim. Aksiyona ve drama yeterince yer verilmiş ve tam olarak doğru bir bitiriş yapılmış. Şahsen gayet başarılı bir film olmuş.

Filmin Box Office sayfasına ulaşmak için buraya, daha fazla güncel film haberleri, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya kafa atabilirsin.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.