Steam Next Fest

Steam Next Fest başladı! (21-28 Şubat)

Yüzlerce demo oyunun deneyimlenebildiği Steam Next Fest başladı!

Oyun sektör ve pazarlarının devlerinden birisi olan Steam, yeni bir etkinlikten bahsetmişti biliyorsunuz. Bu etkinlik Steam Next Fest geçtiğimiz günlerde başladı ve yüzlerce demo oyun ücretsiz deneyimlenebilecek. Bu etkinlik ne kadar sürecek derseniz 28 Şubat Türkiye saati ile 21:00’da son bulacak.

Steam Next Fest

Geçtiğimiz günlerde 21 Şubat’ta Steam next fest etkinliği başladı, bu etkinlik ile piyasaya yeni çıkış yapacak olan yüzlerce demo oyun ücretsiz bir şekilde deneyimlenebilir hale gelicek, bunun yanı sıra canlı yayınları izleyebilirsiniz. Oynadığınız ve deneyimlediğiniz demo oyun hoşunuza gittiyse bu oyunu istek listenize ekleyebilirsiniz. Oyun çıktıktan sonra indirimle ya da orijinal fiyatıyla oyunu satın alabilirsiniz. Etkinlik 28 Şubat Pazartesi günü Türkiye saati ile saat 21:00’da sona erecek. Sizlere iyi oyunlar diliyoruz, yeni haberler çıktığında sizleri bilgilendireceğiz!

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, Steam resmi sayfasına gitmek için ise buraya tıklayınız.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.