GenelDizi, Film ve Müzik

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok’un İlk 10 Dakikası Yayında

1 Mins read
Spider-Man
Spider-Man

Yılın en büyük gişe rekorunu kıran Spider-Man filmi bugün itibari ile dijital platformlarda yayınlandı.

Uzun bir süredir herkesin ilgi odağında olan Örümcek Adam’ın en son filmi Eve Dönüş Yok bugün itibari ile dijital platformlara çıkış yaptı.

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok, Mysterio ve J. Jonah Jameson sayesinde Örümcek Adamın gizli kimliğinin tüm dünyaya ifşa edilmesi ile Örümcek Adam: Evden Uzakta’nın kaldığı yerden devam ediyor. Ardından, Peter Parker’ın tüm yaşamının alt üst olmasını izliyoruz.

Tüm MCU filmlerinde olduğu gibi, Spider-Man: No Way Home, hem Örümcek Adamın geleceği için hem de MCU’nun geleceği için bir çok soru işareti bıraktı. Bir de buna ek olarak Tom Holland’ın Spider-Man 4’e geri dönüp dönmeyeceği belirsizliğini koruyor. Tom Holland 30 yaşından sonra hala Örümcek Adam’ı oynamak istemediğini söyledi. Örümcek Adam markasının haklarını elinde bulunduran Sony’nin başındaki Amy Pascal, Holland ile beraber 3 film daha çekilmesini planladıklarını söylemişti.

Bugüne kadar dünya çapında yaklaşık 1,9 milyar dolarlık gişe hasılatı ile Spider-Man: No Way Home, tüm zamanların en yüksek hasılat yapan altıncı filmidir olmayı başardı. No Way Home, Oscar tarafından büyük ölçüde küçümsenirken, En İyi Görsel Efekt Akademi Ödülü’ne aday. No Way Home, Dune’un karşısına rakip olarak çıktığı kategoride ödül kazanabilecek mi? Oscar kazananları 27 Mart’ta açıklandığında öğreneceğiz.

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, Sony tarafından paylaşılan Örümcek Adam içeriklerinin paylaşıldığı YouTube kanalına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

31 yazı

Editör hakkında
Neredeyse 20 yaşında olan ve son zamanlarda Witcher 3'e kafayı takmış biri.
Yazılar
Alakalı yazılar
Genel

Valorant Titanmail Kaplama Seti Çıkıyor

1 Mins read
Titanmail Skin’leri kapıda! Valorant neredeyse her ay çıkarttığı silah kaplamalarıyla biz oyuncularının aklını almaya devam ediyor. Şaşırtıcı bir şekilde, bu sefer kaplamaların sızıntıları…
GenelOyun HaberleriPC

Zombi Rock 13 Mayıs Yarın Tekrar Piyasada!

1 Mins read
Zombi Rock dönüyor! 2011 yılında çıkış yapan Zombi Rock namı diğer Brawl Busters, 13 Mayıs 2022 tarihlerinde 9 yılın ardından ilk haliyle…
GenelDizi, Film ve MüzikŞirket haberleri

Disney Plus, 14 Haziran'da Türkiye'de!

2 Mins read
Özel fiyatlandırma seçeneği ile beraber Disney Plus sonunda Türkiye’ye geliyor. The Walt Disney Company çatısı altında hizmet sunan dijital yayın platformu Disney…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.