Sifu
Sifu

Sifu, piyasaya sürüldükten 3 hafta sonra bir milyon kopya satmayı başardı

Geliştirici stüdyo Sloclap’ın yaptığı açıklamaya göre, Sifu sadece üç haftada bir milyon satış barajını geride bıraktı. 

Oyun ayrıca 10 milyon saatin üzerinde oynandı ve oyuncuların %45’i zorlu ikinci seviyeyi tamamladı. 150.000’den fazla oyuncu, oyunun ana düşmanı Yang’ı yenmek için yeterince Kung Fu öğrendi ve hatta bazıları, oyunun gerçek sonu olan Wude’ye ulaştı.

Yönetici yapımcı Pierre Tarno, “Sifu’nun hem hayranlardan hem de basından aldığı karşılama bizi çok heyecanlandırdı” dedi. “En sevdiğimiz Kung Fu filmlerine saygı duruşunda bulunan otantik bir Kung Fu aksiyon oyunu yaratmak için yola çıktık. Dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımıza minnettarız, ancak özellikle oyunun Çin’de aldığı inanılmaz resepsiyondan onur duyuyoruz.

“Çin’de bu tür bir karşılama bizim için oyunun gerçek başarı rakamını anlamanın ve Çinli eleştirmenlerin olumlu eleştirileriyle birleştiğinde Kuzey Amerika dışındaki satışlarımızın en büyük segmenti olduğunu bilmenin bir yoluydu. Bizim için çok şey ifade ediyor.”

Sifu, size oldukça harika bir oyun olan Absolver’ı geliştiren insanlar tarafından geliştirildi. Oyunun ilginç ve kendine özgün bir yönü var, çünkü her öldüğünüzde biraz yaşlanıyorsunuz.

Yaşlanabileceğiniz gibi, savaşta da daha yetenekli hale geliyorsunuz. Oyuna tüm ailesinin bir suikastçılar ekibi tarafından öldürülmesinin intikamını almak için hayatı boyunca eğitim almakla geçen genç bir öğrenci olarak başlıyorsunuz.

Amacınız “çetelerle dolu banliyölerde, şehrin derinliklerindeki gizli köşelerde ve şirket kulelerinin soğuk koridorlarında” katilleri tek tek avlamak.

Sifu, Epic Games Store aracılığıyla PlayStation sistemlerinde ve PC’de mevcut.

Daha fazla güncel film dünyası haberleri, oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, Sifu’nun Epic Games sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.