GTA 6 Onaylandı
GTA 6 Onaylandı

Rockstar Games, GTA 6’yı resmen onayladı!

Rockstar Games dün akşam saatlerinde yeni oyunları olacak ve Grand Theft Auto (GTA) serisinin devamı olacak GTA 6’nın geliştirilme aşamasında olduğunu doğruladı.

ABD merkezli Take-Two Interactive’in sahibi olduğu Rockstar Games tarafından dün akşam bir açıklama yapıldı ve GTA serisinin yeni oyunu olacak GTA 6’nın resmen geliştirildiğini duyurdu.

Oyunseverlerin uzun süredir duyurusunu beklediği yeni GTA’da böylece onaylanmış oldu. Şirket yaptığı açıklamada oyunun 2024 veya 2025 yıllarında piyasaya sürülmesini beklediğini de ekledi. Böylece en erken haliyle 11 sene sonra yeni bir GTA oyunu göreceğiz.

Rockstar Games’in yeni GTA ile alakalı açıklaması.

Rockstar Games’in internet sitesi üzerinde yayınlanan yeni GTA ile alakalı yazısının öncesinde ise GTA Online ile alakalı yapılması planlananlar, GTA 5’in PS5 ve Xbox Series X ve Series S için çıkış tarihi (15 Mart) açıklandı. Bu çıkacak Remastered sürümü ile oyuna 4k ve 60 FPS desteği getirilecek. Ayrıca bu yeni çıkacak remastered ile alakalı da yeni bir sürüm yayınlanacak. Bu sürüm ise oyuna yeni başlayanlara odaklı olacak.

Oyun dünyası hakkındaki son gelişmeleri öğrenmek için sitemizi takip edebilir, Rockstar Games’in açıklamasını kendi sitelerinden okumak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

iyioyundu.com – güncel oyun haberleri

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.