Razer
Razer

Razer, yeni yayıncı ekipmanlarını tanıttı. – 11 Mart

Razer’ın olduğu yerde RGB olmama ihtimali var mı?

Oyunculuğun ve yayıncılığın artık iç içe olduğu bir dünyadayız. Razer da bunu uzun zaman önce farketmiş firmalardan biri. Firma geçtiğimiz günlerde yayıncılara odaklı yeni ürünlerini tanıttı. Firmanın tanıttığı ürünlerin başında Seiren BT modeli geliyor.

Razer Seiren BT mikrofon, hareket halindeki yayıncıları hedefleyen klipsli bir yaka mikrofonudur. Birçok yayıncı, oyun oynayan büyük bir bağımsız mikrofonla bir masada oturuyor, ancak akış çeşitlenmeye devam ettikçe bu durum sürekli değişiyor. Yemek yayınları, IRL yayınları, mobil oyuncular, fitness yayınları, VR ve daha fazlası var.

Giysilerinize takılan daha küçük, taşınabilir bir mikrofona sahip olmak harika bir çözüm. Eğer ki bu çok yönlü mikrofon, kutunun üzerinde yazdığı gibi amaca uygunsa, her türden içerik oluşturucu için harika bir mikrofon olabilir.

Razer Sairen BT
Razer Sairen BT

Sunulan diğer bir ses çözümü ise Razer Audio Mixer oldu. Bu, seslerinizi PC’nizin dışında karıştırmanıza izin veren bir analog kutu. Tüm standart cihazlarınız için doğrudan girişlere sahip 4 kanallı bir arayüze sahip ve daha fazla konfigürasyon ve şık RGB aydınlatma için Razer Synapse 3 yazılımı ile birlikte çalışıyor.

Bu kulağa biraz boş gelebilir, ancak çoğu yayıncı size sesinin doğru ve sıkıntısız olması gereken en önemli şeylerden biri olduğunu söyleyecektir. Çünkü ses belki de bir yayıncının ekranında gösterdiği şeyden sonraki en önemli etken. Bu cihaz ise yayıncılara aşina oldukları bir marka ve yazılıma bağlı olan yepyeni bir ses deneyimi ve kolaylık sunuyor.

Razer Audio Mixer
Razer Audio Mixer

Şirket tarafından tanıtılan son ürün ise Key Light Croma ışık modeli oldu. Şirketin bu ürünü ise çok amaçlı ve ışıklı bir stüdyo ışığı gibi duruyor. 16,8 milyon adet rengi destekleyen bu ışık, yayıncının istediği herhangi bir ışıkta çalışarak yayıncıların yayınlarını renklendirmesine veya canları nasıl isterse aydınlatmasına olanak sağlıyor.

Razer Key Light Chroma
Razer Key Light Chroma

Cihazların Türkiye’de satılıp satılmayacağı henüz kesin değil fakat fiyatları şu şekilde olacak;

Seiren BT: 99.99$
Key Light Chroma: 299.99$
Audio Mixer: $249,99

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, Firmanın internet sitesine ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.