GenelDizi, Film ve Müzik

X-Men’in Professor X’i Patrick Stewart, Doctor Strange 2’de olduğunu onayladı

1 Mins read
Doctor Strange
Doctor Strange

“Aslında kendi sesimi tanıyamadım.”

Sir Patrick Stewart, yeni Doctor Strange filminde X-Men’in Charles Xavier’i olarak Marvel dönüşüne dair söylentilere değindi.

Geçen ay, Super Bowl sırasında yayınlanan Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ın (Türkçesi ile birlikte: Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında) son fragmanında Stewart’ın yer almasıyla Marvel hayranları çılgına döndü.

Kelepçelenmiş bir Dr Strange (Benedict Cumberbatch), İlluminati’nin önüne getirilirken, ekran dışından “Ona gerçeği söylemeliyiz” diyen bir ses duyduklarında çoğu kişinin aklına Profesör X geldi. Çünkü ses gerçekten de onun sesine çok benziyordu!

Daha önce yaklaşmakta olan MCU filminde yer aldığını inkar etmesine rağmen, Stewart şimdi Doctor Strange ve profesör Xavier arasında bir görüşme olasılığını değerlendirdi ve görünüşe göre Sam Raimi’nin yönettiği filmde görüneceğini doğruladı.

Stewart, Jake’s Takes’e, “Profesör X, olağanüstü derecede dikkatli ve dikkatli olurdu ve belki de Doctor Strange’e karşı biraz güvensiz hissederdi” dedi.

“Çünkü bu adamda (Doctor Strange) potansiyel olarak tehlikeli bir şey var. Bence bu Profesör Xavier’i tetikte tutar.”

Doctor Strange
Doctor Strange

Star Trek: Picard yıldızı, hayranları yeni fragmanda sesini duyduğunda mesajlarla dolup taştığını da hatırladı.

“Telefonumu olduğu gibi kapattım, bu yüzden hiçbir şey duymadım. Ertesi sabah uyanıp telefonuma baktığımda yanıt bombardımanına tutulduğumu fark ettim. Halkla ilişkiler çalışanlarım vardı. Bana detaylandırdıkları ve aktardıkları tepkileri gönderdi” dedi.

“Aslında kendi sesimi tanıyamadım. Kulağa farklı geliyordu. O sırada üşütmüş müydüm ya da başka bir şey, bilmiyorum.

“Şaşırdım – ve tüm gördükleri omzumun arkasıydı ve sanırım kulak memem, başka bir şey değil – en fazla bu kadar bağlantı kurulabilirdi. Ama tepkileri görmek beni memnun etti.”

Daha fazla güncel film dünyası haberleri, oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, Sir Patrick Stewart’ın açıklamasını dinlemek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

31 yazı

Editör hakkında
Neredeyse 20 yaşında olan ve son zamanlarda Witcher 3'e kafayı takmış biri.
Yazılar
Alakalı yazılar
Genel

Valorant Titanmail Kaplama Seti Çıkıyor

1 Mins read
Titanmail Skin’leri kapıda! Valorant neredeyse her ay çıkarttığı silah kaplamalarıyla biz oyuncularının aklını almaya devam ediyor. Şaşırtıcı bir şekilde, bu sefer kaplamaların sızıntıları…
GenelOyun HaberleriPC

Zombi Rock 13 Mayıs Yarın Tekrar Piyasada!

1 Mins read
Zombi Rock dönüyor! 2011 yılında çıkış yapan Zombi Rock namı diğer Brawl Busters, 13 Mayıs 2022 tarihlerinde 9 yılın ardından ilk haliyle…
GenelDizi, Film ve MüzikŞirket haberleri

Disney Plus, 14 Haziran'da Türkiye'de!

2 Mins read
Özel fiyatlandırma seçeneği ile beraber Disney Plus sonunda Türkiye’ye geliyor. The Walt Disney Company çatısı altında hizmet sunan dijital yayın platformu Disney…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.