Microsoft Flight Simulator
Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator, Xbox One’a geldi! – 2 Mart

Hemde Microsoft Flight Simulator için indirme yapmanıza da gerek yok.

Xbox One oyuncuları en başta Microsoft Flight Simulator’ı kaçırdı, ancak son nesil konsol sahipleri artık oyuna cihazlarından erişebilir durumda. Ayrıca, oyunu yüklemek için yaklaşık 100 GB depolama alanı ayırmanıza gerek kalmadan istediğiniz yere uçmanın harikalarını yaşayabilirsiniz.

Bunun nedeni, Microsoft Flight Simulator’ın Xbox Game Pass aracılığıyla Xbox Cloud Gaming’e gelmesi! Tüm Game Pass aboneleri artık Xbox One’da ve Series X|S, telefonlar, tabletler ve PC’ler gibi Xbox Bulut Oyunlarını destekleyen diğer cihazlarda Flight Simulator’ı 1080p/30fps’de yayınlayabilir.

Oyunun fragmanı

Microsoft, çok oyunculu deneyiminin tüm cihazlarda aynı olduğunu, yani hangi donanıma sahip olurlarsa olsunlar arkadaşlarınızla oynayabileceğinizi söylüyor. Ayrıca, yerel Series X|S sürümlerinde zaten oyun içi satın alımlar yaptıysanız, bunlar bulut sürümüne aktarılacaktır.

Bu seçenek aynı zamanda, oyunu yüklemeden denemek isteyen Series X|S sahipleri için de mevcut. Microsoft Flight Simulator, yerleşik konsol depolamasının büyük bir parçası olan yaklaşık 97 GB gibi bir dosya boyutuna sahip.

Bununla birlikte, Microsoft Flight Simulator kesinlikle zaman ayırmaya değer. Kesinlikle harcadığınız zamana değecek bir içeriğe sahip olan oyun Metacritic üzerinde 91 puan ile oldukça yüksek bir değerlendirmeye de sahip.

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, oyunun resmi sitesine gitmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.