iyioyundu Marvels Guardians of The Galaxy wp

Marvel’s Guardians of The Galaxy Xbox Game Pass’e Geliyor!

Marvel’s Guardians of The Galaxy ile Shooter oyun zevkinizi gözden geçirin.


Konsol oyuncularının aklını çelen, PlayStation ile Xbox konsollarının arasındaki en büyük fark denilebilen ve içerisindeki 200’den fazla oyun barındıran Xbox Game Pass sistemi, Marvel’s Guardians of The Galaxy oyununu 10 Mart 2022 tarihinde oyun havuzuna ekleyecek!

guardiansNedir Bu Marvel’s Guardians of The Galaxy

Marvel’in dev evreni içerisinde filmlerinde bulundurduğu, çizgi romanlarında yer verdiği ve yan film gibi tanıttığı Galaksi’nin Koruyucuları’nın resmi oyunudur. Yapımcı şirketinin Square Enix olduğu Marvel’s Guardians of The Galaxy, filmlerinden tanıdık yüzler barındırmakta ve fazlasıyla etkileşimli bir oyun olan Marvel’s Guardians of The Galaxy bu sayede yılın en iyi hikaye anlatımı ödülünün de sahibi oldu. Oyunumuz Aksiyon Shooter oyunudur. Marvel‘in çizgi romanlarından aşina olunan Star-Lord, Gamora, Rocket Raccoon, Groot ve Drax the Destroyer karakterleri de biz oyunculara eşlik etmekte. Marvel’s Avengers oyununun başarısızlığından sonra Marvel severlerin bu oyunu seveceğine ekipçe inanıyoruz.

Daha fazla güncel film dünyası haberleri, oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, Marvel’s Guardians of The Galaxy Xbox mağaza sayfasına gitme için ise buraya tıklayınız.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.