iyioyundu thumb mart

Mart Ayında Çıkacak 3 Efsane Oyun

Mart ayında kale almanız ve göz ucuyla bakmanız gereken oyunları bu yazımızda derledik.

Günler geçiyor teknoloji kendi sınırı içinden bir kez daha ayrılıyor ve biz oyunculara mükemmellikleriyle sunduğu ve vadettiği şeyler sonsuz bir evren içerisinde bir araya geliyor. İşte bu evren içerisindeki küçük evrenler biz oyuncuları daha mutlu, daha özgür ve daha fazla hayatı farklı açılardan yaşamamıza yapıtaşı oluyor. Bahsettiğimiz şey tabii ki oyunlar. Biz, 23,8″ ekrana bakarken gözlerimize zarar veren ya da devasa dev bir ekranda rahatımıza bakarken kendimizden geçtiğimiz, hayatımızdaki problemleri unutup, sanal karakterlerin dertlerine derman olmaya çalışan biz oyuncuların her zaman yenisini istediği ve yapımcıların da arza göre talep oluşturması sonucu ürettiği 3 efsane oyunu bu yazımızın devamında görebilmeniz mümkün.

mart

Belki bazı oyuncuların senelerce dayanamayıp sırf o oyun için konsol aldığı, belki elindeki oyununu bitirdiğini serinin devamını beklerken bu haberle sevinecek bir oyuncuyu mutlu edebilmek ve isteklerine daha hızlı kavuşabilmesi için onların elinden tutmak biz İyiOyundu ekibinin kalbini ısıtır.


Mart Ayında Çıkacak Efsane Oyunlar


WWE 2K22
Visual Concepts’in geliştiriciliğini üstlendiği efsanevi 2K oyunu olan WWE 2k22, 11 Mart 2022 tarihinde Xbox Series S/X, Xbox One, Playstation 5, Playstation 4 ve PC platformlarında çıkış yapması bekleniyor. Birçok kişinin çocukluğunda televizyonda zevkle seyrettiği güreşi ekran başında klavyeniz ya da oyun kolunuzla deneyimlemek istemez miydiniz?

svg%3E


Gran Turismo 7
11 Haziron 2020 yılında PlayStation 5 tanıtımında duyurusu yapılan Gran Turismo 6’nın devam oyunu olan Gran Turismo 7, 9 sene sonra severleriyle PlayStation konsollarında buluşuyor. Polyphony Digital’in yapımcılığını üzerine aldığı bu yapım PlayStation 5 ve PlayStation 4 platformlarında oyuncularıyla buluşacak.

svg%3E


Uncharted: Legacy of Thieves Collection
İçerisinde Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ve Uncharted: Kayıp Miras oyunlarını içeren bu koleksiyon Bilindiği üzere PlayStation platformlarında bulunmaktaydı. Peki size PC oyuncularını sevindirebilecek bir haber versem?; Mart ayında çıkış yapmasını ve Steam platformunda satışının beklendiği oyun sonunda bilgisayarlarımıza teşrif ediyor! Tam tarihinin bilinmemesiyle birlikte bazı kaynaklar tarafından 2022’nin Mart ayında Steam’da çıkış yapması bekleniyor.

svg%3E

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, Uncharted resmi Steam mağazasına göz atmak için ise buraya tıklayınız.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.