Hnet.com image

Lost Ark Sunucu Kapasiteleri Oyunculara Yetersiz Geliyor

Geçtiğimiz günlerde Avrupa sunucularında devamlılığı başlatılan Lost Ark kısa sürede MMORPG severlerin ilgisini çekmeyi başardı. 2019 yılının Aralık ayında Güney Kore‘de çıkartılan bu oyun, Avrupa bölgelerindeki oyuncular tarafından ya VPN yardımıyla oynanıyor ya da ismi bile duyulmamış bir oyun olarak Avrupa sunucularının açılması bekleniyordu. Bu kadar kısa sürede az rastlanan rekorlara sahip Lost Ark çoğu MMORPG severler tarafından kuşatıldı ve ülkemizde gece saatlerinde girişi neredeyse imkansız oldu.

lost arkLost Ark Sunucu Kapasiteleri Yetersiz

Türkiye saatiyle 18:00‘da başlayan yoğunluk gece 02:00 saatlerine kadar sürmekte ve bu saatlerde girmeye çalıştığınızda sırada bekleyen 14.000 ila 18.000 arası oyuncu görmeniz olası. Şu an için Batı Avrupa‘da sunucu kapasitesi sıkıntısı yaşanmasa da Merkez Avrupa sunucuları hala daha oyunculara sıkıntılar yaşatıyor.

svg%3E

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, oyunun Steam sayfasına ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.