lost ark drots min

Lost Ark Son 24 Saatte Steam’de Rekor Kırdı!

4 Aralık 2019 tarihinde Güney Kore bölgesinde açılışını yapan Lost Ark oyunu geçtiğimiz günlerde Steam’da ücretsiz olarak arza açıldı ve mevcut oyuncu kitlesiyle birlikte Counter Strike: Global Offensive, Dota 2 ve PUBG: Battlegrounds gibi sürekli Steam‘da gündemde olan oyunları geride bıraktı!
Lost Ark, 4 Aralık 2019 tarihinde Smilegate adlı firma tarafından sadece Güney Kore bölgesinde oynanışa açıldı. Şu an için sadece Microsoft Windows yani PC platformlarında oynanabilen Lost Ark, Unreal Engine 3 motoruyla yapılmış MMO (devasa çok oyunculu) RPG (rol yapma oyunu) bir oyun türüdür.

lost ark


Lost Ark Sistem Gereksinimleri

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
İşlemci: İntel İ5 ya da AMD Ryzen 5
Bellek: 16 GB Ram
Ekran Kartı: GeForce GTX 1050
Directx: Sürüm 11
HDD: 50 GB Boş Alan


Nasıl Oynanabilir

Yayıncıları Smilegate ve Amazon Game Studio olan bu oyunu oyununu kendi resmi sitesinden ya da Steam mağazasından ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz.

Resmi Steam Mağazası İçin: Buraya tıklayınız.
Resmi Web Sitesi için: Buraya tıklayınız.


Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya kafa atabilirsin!

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.