Lost Ark
Lost Ark

Lost Ark’tan Neredeyse 1 MİLYON Bot Hesap Yasaklandı

Lost Ark’ın arkasındaki yapımcı ekip, 4 Mart’ta bot ile çalışan “bir milyonun üzerinde gayri meşru hesabı” kalıcı olarak sildiğini açıkladı.

Haber bir blog aracılığıyla paylaşıldı ve Lost Ark’ın piyasaya sürülmesinden bu yana botların büyük bir sorun olduğunu anladığını ve ekibin “botları oyundan belirlemek ve kaldırmak için etkili araçlar ve yöntemler geliştirmek için çok çalıştığını” söyledi. Ve artık bu çalışmaların da sonuçları alınacak gibi duruyor.

Lost Ark ekibi, “Oyuncularımız için adil ve eğlenceli bir oyun deneyimi sürdürmek, ekibimiz için en büyük öncelik olmaya devam edecek. Bu yasaklama dalgasıyla büyük bir etki yaratmayı amaçlıyoruz, ancak yapılacak daha çok iş olduğunu biliyoruz ve oyuncuların bunun aktif ve devam eden bir süreçte sadece bir ilk adım olduğunu bilmelerini istiyoruz.” dedi.

“İleriye baktığımızda, Lost Ark’tan botla, hile ve zararlı davranışları tespit etmek ve kaldırmak için, hile karşıtı araçlarımızı genişletmeyi, bot tanımlama yöntemlerini iyileştirmeyi ve olabildiğince daha sık yasaklama dalgası başlatmayı içeren geniş ölçekte çalışmalarımıza devam etmemiz gerekiyor.”

Lost Ark

Ekip ayrıca, “yanlışlıkla bot olarak tanımlanan” küçük bir grup oyuncunun da yasaklanmış olabileceğine dikkat çekiyor. Bu sizin başınıza geldiyse ve bir bot değil, “ciddiyetle oyunu oynayan” ve “oyununu herhangi bir şekilde değiştirmeyen” gerçek bir insansanız, Lost Ark’ın internet sitesinde bir bilet göndererek talebe itiraz edilebileceğini söyledi.

Bu haber, yeni bir baskın da dahil olmak üzere yeni hikaye ve oyun sonu içeriği içeren Lost Ark’ın Mart güncellemesinin açıklanmasını takip ediyor. Kuzey Amerika’da yeni piyasaya sürülmesine rağmen, oyun 2019’da Güney Kore’de piyasaya sürüldü ve “Kore versiyonunda henüz Areksia’nın batı kıyılarına ulaşmamış olan bir içerik zenginliği var.” Neyse ki, tüm bunlar değişmek üzere.

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, oyunun Steam sayfasına ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.