Lost Ark

Lost Ark Avrupa sunucularının kapasitesi arttırılmayacak – 22 Şubat

Lost Ark oyuncuları için sıkıntılar devam edecek gibi.

Son zamanların sırada bekleme konusunda en popüler oyunu olan Lost Ark’ın Orta Avrupa sunucusu için kapasite arttırması yapılmayacak ve bu sebepten dolayı oyuncular oyunun mevcut popülaritesi devam ettiği taktirde binlerce kişilik sıraları beklemeye devam etmek zorunda kalacak

Oyunun geliştiricisi olan Smilegate’in yayınladığı bir duyuru blogunda, oyuna dünya başına girebilecek oyuncu sayısını arttırmanın veya mevcut bölgelere daha fazla sunucu eklemenin herhangi bir yolu olmadığını aktardı.

Bunun yerine oyuna yeni başlayan oyuncular, Smilegate’in Lost Ark’ın muazzam popülaritesi nedeniyle oluşturmak zorunda kaldığı yeni Europe West bölgesine geçmeye teşvik ediliyor.

Bu sebepten dolayı oyuna yeni başlayan oyuncular için geliştirici firma Smilegate tarafından Lost Ark için yeni açmak zorunda kaldığı Avrupa Batı bölgesine geçmesine teşvik ediliyor.

Lost Ark

Oyunun henüz açılışından beri iki adet (Doğu ve Batı) bölgelerine sahip olan Kuzey Amerikalı oyuncular bir yana, Güney Amerika ve Avrupa sunucularında oyunculara yalnızca tek bir bölge verildi.

Geliştirici firma Smilegate, oyunun daha henüz erken zamanlarından itibaren oynayan oyuncularına “Founder Pack” adında paketler sunarak onları daha küçük çaplı sunuculara geçirmeye çalıştı fakat görünüşe göre bu da bekleme sürelerine herhangi bir etki etmediği için işe yaramadı.

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, oyunun Steam sayfasına ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.