iyioyundu lego star wars the skywalker saga gameplay

Yeni Lego Oyunu 5 Nisan 2022’de Çıkış Yapacak!

Lego’nun yeni oyunu kapıda

2K şirketiyle belirli anlaşmalar yapan ve gündeme oturan Lego firması, 2022 yılında ilk oyununu piyasaya sürecek. Piyasaya sunacağı oyun devasa evreniyle bilinen, fazlasıyla büyük bir kitleye sahip ve birçok yaş grubuna hitap eden Star Wars filminin oyunu olacak. Bundan önce birçok Star Wars oyunlarının yapımını üstlenen Lego firması, bu oyununda 9 adet destansı Star Wars filminin tamamını oynayabileceğimizi, film hikayelerini eksiksiz işlediklerini kendi açıklamalarında belirtti.

lego


Lego Star Wars: The Skywalker Saga Bizlere Neler Vaat Ediyor

Diğer oyunlarında oyuncularına fazlasıyla açık dünyanın güzelliklerini gösteren yapımcı şirketimiz, Skywalker Saga oyununda da biz oyuncularına açık dünyanın nimetlerinden faydalandıracakmış gibi duruyor. Oyun içerisinde Jedi, Sith, İmparatorluk ya da İsyancı savaşçıları gibi rollere bürünebilme özgürlüğü veren yapımcı şirket, oyun içerisinde kendilerine has mizahlarından ödün vermediklerini belirtiyor. 5 Nisan 2022 tarihinde The Skywalker Saga PlayStation 4, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox X ve S Serisi, Xbox One, Microsoft Windows, Klasik Mac OS platformlarında oynanabilir durumda olacak.


Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • 64- bit işletim sistemi
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-6600 ya da AMD Ryzen 3 3100
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 780 ya da Radeon R9 290
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, Lego resmi sayfasına gitmek için ise buraya tıklayınız.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.