G2 Esports

G2 Esports kural ihlali yaptığı için ceza aldı! (4 Mart)

G2 Esports geçen hafta oynanan VCT EMEA Stage 1 Challengers maçında yaptığı kural ihlali nedeniyle ceza aldı!

Geçtiğimiz hafta VCT EMEA Stage 1 Challengers 3. hafta büyüyen Rusya – Ukrayna geriliminden dolayı yapılmamıştı biliyorsunuz, bugün ise 4. hafta başlıyor, bu geçen süreçte ise Valorant yetkilileri bir şikayet sonucu bir kural ihlali fark etti, inceleme sonucu G2 Esports’a yaptıkları kural ihlalinden dolayı bugün oynanacak G2 VS Acend maçında harita banlama yasağı uygulanacak.

G2 Esports

Geçtiğimiz haftalarda oynanan VCT EMEA Stage 1 Challengers 2. hafta SMB VS G2 Esports maçı bittikten sonra Valorant yönetimine bir kural ihlali şikayeti bildirildi, yönetim bu şikayeti inceledikten sonra G2 Esports’un oyunun açıklarını kullanarak kural ihlali yaptıklarını açıkladı. Dün akşam saatlerine doğru VCT EMEA Twitter sayfasından bir bilgi mesajı yayınlandı, yayınladığı Tweet’te G2 Esports’un oyunun açıklarını kullandığını ve bugün oynanacak VCT EMEA maçında harita banlama yasağı olacağını açıkladı, VCT: EMEA’nın açıklaması şu şekilde:

Açıklamanın Türkçesi ise:

REKABETÇİ KARARI – G2 ESPORTS
G2 Esports, oyun içi açıkların kullanımına ilişkin kuralların ihlali nedeniyle Acend ile bir sonraki resmi VCT Emea Challengers maçı için harita vetosu sırasında bir harita yasağını kaybedecek. vct emea Challengers 2. haftasında smb’ye karşı oynadıkları maçtan sonra, turnuva yetkilileri istismardan haberdar edildi ve daha fazla araştırma yapıldıktan sonra kullanımı doğrulandı Bir avantaj elde etmek için oyun içi bir hatanın kasıtlı kullanımı açıkça yasaktır. Tüm takımların, VALORANT küresel rekabet politikasında belirtilen rekabetçi dürüstlük standartlarına uyması beklenir.

YÖNETİM
Not – G2 Esports’un kayıtlı bir resmi uyarısı olduğu için burada uygulanan ceza, artırılmış bir cezadır. Genel olarak, küçük hataların veya istismarların kullanımına yönelik ilk ihlaller, resmi bir uyarı, geri alma veya eşdeğer ceza ile sonuçlanacaktır.

G2 Esports, VALORANT küresel rekabet politikasının 7.2.6 bölümünü ihlal etti ve bir sonraki resmi vct emea meydan okuyucuları maçı için harita vetosu sırasında harita yasağını kaybedecek.

İLGİLİ KURALLAR
7.2.6 – Açık kullanımı

Bir avantaj elde etmek için oyun içi herhangi bir hatayı kasten kullanmak istismardır ve yasaktır. İstismar, yalnızca Turnuva operatörünün takdirine bağlı olarak, amaçlandığı gibi çalışmayan ve valorant’ın tasarım amacını ihlal eden herhangi bir oyun işlevini kullanmak gibi eylemleri içerir.

Daha fazla güncel film dünyası haberleri, oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, VCT: EMEA Twitter sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.