Mary Jane, Fortnite'a geliyor
Mary Jane, Fortnite'a geliyor

Fortnite sızıntılarına göre Mary Jane yakında Spider-Man’e katılacak – 5 Mart

Örümcek Adam merkezli “İnanılmaz Ağ Haftası” güncellemesinin duyurulmasının ardından, sızıntılar Fortnite’a klasik bir Mary Jane kostümünün gelebileceğini gösteriyor.

Yakın tarihli bir sızıntıya göre Fortnite oyuncuları yakında Mary Jane’in yerini doldurabilir. Bu sızıntı doğruysa, MJ, son zamanlarda Fortnite içeriğinden adil payından fazlasının merkezinde olan uzun zamandır sevgilisi olan Spider-Man’e katılacak.

Fortnite, tüm zamanların en popüler çok oyunculu video oyunlarından biri olmasının yanı sıra, belki de en çok müzisyenler, aktörler, sporcular ve diğer ünlülerle yaptığı işbirlikleri ile tanınıyor. Bir süredir, battle royale oyununun Marvel ile yakın bir ilişkisi var ve şirket genişleyen kahramanlar ve kötüler listesinden sonra temalı satın alınabilir ve açılabilir görünümler konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadı. Fortnite ayrıca oyun içi etkinliklerinin çoğunu Marvel filmleri ve çizgi romanları üzerine kurdu ve bunun en popüler örneklerinden biri 2018’deki Infinity War birleşmesi oldu. Örümcek Adam’ın popülerliğinin büyük olmasından dolayı, o da Fornite’a katıldı, önceki sızıntılar Green Goblin gibi kötülerin ona katılacağını gösteriyor.

Green Goblin’in dahil edildiğinin onaylanmasının ardından, yeni bir sızıntı, Spider-Man tarihinde önemli bir yeri olan karakterin Fortnite’a geleceğini iddia ediyor: Mary Jane Watson. GameSpot’ta ele alınan bu sızıntı, fazla ayrıntıya yer vermiyor ancak iddiaya bir miktar güven veren FNBRintel gibi isimler de sızıntıyı doğruluyor. FNBRintel’in bilgiyi sızdıran tweetine, Kızıl saçlı Mary Jane’in Spidey temalı tişört giydiğini gösteren, oyunun görünen bir ekran görüntüsü eşlik ediyor.

Tüm sızıntılarda olduğu gibi, resmi bir Fortnite kaynağından haber beklemek en doğrusu olacak. Bununla birlikte, bu bilgilerin doğru olduğuna inanmak için iyi bir neden var. Assassin’s Creed’s Ezio Auditore’nin oyuna gelmesiyle ilgili son haberler de dahil olmak üzere birçok sızıntının doğru çıkması bir yana, Fortnite’ın böylesine ikonik bir karakter ekleyeceğine inanmamak için hiçbir sebep yok. Ki şirket zaten Marvel ile yoğun bir işbirliği içinde

Mary Jane oyuna gelirse, sunulan Spider-Man içeriğinin daha da genişlemesi amacına hizmet etmiş olacak. Fortnite, Zendaya’nın karakteri üstlenmesinden ilham alan bir Michelle Jones kaplaması ekledi, bu nedenle yakında her iki MJ hayranları için seçenekler var olmuş olabilir. Bu sızıntı gerçek olsun ya da olmasın, Fortnite ve Spider-Man hayranlarının heyecan duyacağı çok şey var.

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, Fortnite resmi sitesine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.