Yeni F1 Manager oyunu duyuruldu
Yeni F1 Manager oyunu duyuruldu

F1 Manager 2022 Duyuruldu

Yıllar sonra yeni bir F1 Manager oyunu geliyor.

Bir dahaki hafta 2022 sezonunun başlayacağı FIA Formula 1-2-3 Dünya Şampiyonası beraberinde yeni bir Formula oyunu getirecek! EA Sports’un 2000 yılında rafa kaldırdığı Formula takımı yönetme oyunu olan F1 Manager, Frontier Developments yapımcı şirketi tarafından güncellenmiş bir şekilde tekrardan piyasaya sürülmesi planlanıyor. Geçtiğimiz günlerde paylaşılan resmi bir video ile tanıtılan F1 Manager 2022, devam niteliği taşıdığı F1 Manager 2000 oyununa oranla, çok daha ayrıntılı ve özelleştirilebilir olduğu söylentileri, tüm Formula hayranlarını heyecanlandırdı.

F1 Manager 2022

Önceki oyununa ek olarak Formula 1 takımları yerine dilerseniz Formula 2 ve Formula 3 takımlarını da yönetebilecek ve resmi isim kadrosuyla Max Verstappen, Lewis Hamilton ya da Sebastian Vettel gibi efsane isimleri takımınızda pilot olarak yer verebileceksiniz. Takım yönetimini elinizde bulundurarak diğer 9 takımı alt edebilmek sizin elinizde olmasıyla beraber, dış kaplamalar, motor ve şasi özellikleri gibi fazlasıyla detaya hükmedebileceğiniz F1 Manager 2022, Xbox Series X/S, Xbox One PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC platformlarında 2022 yılı içerisinde satışa sunulacak. Ekip olarak beklemekte olduğumuz bu oyun normal F1 oyunlarından bağımsız bir oyun olacağı için muhtemelen arabaları sürebilmek gibi bir şansımız olmadığını söylemeden de geçemeyeceğiz…

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, oyunun Steam sayfasına ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.