eternal fire xfl0ud

Eternal Fire Oyuncusu xfl0ud’un Sakatlandığını Açıkladı

Eternal Fire, geçtiğimiz dönem Issa “ISSAA” Murad‘dan istenilen performansın alınamaması üzerine kendisiyle yollar ayrıldıktan sonra takıma katılan ve takıma katılımıyla beraber olumlu yönde ivme alan Yasin “xfl0ud” Koç‘un kol bölgesinden sakatlandığını açıladı. Ayrı yeten Eternal Fire Twitter üzerinden yaptığı açıklamada bu süreçte sakatlığı bulunan oyuncunun yerine akademi takımı oyuncusu Enes “colorzz” Yıldıran‘ın takıma katılacağını belirtti.

Turnuvalara xfl0ud ne zaman geri dönecek?

svg%3E

Oyuncunun kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada kolunun Humerus bölümün de kırık oluştuğunu anlık duruma göre bu sürecin iki ile altı hafta arasında olacağını takipçileriyle paylaştı. Hasarın şans eseri sinirlere ulaşmadığını da belirten oyuncu daha büyük bir tehlikeyi böylece atlatmış olduğunu da söyledi.

Son maçına Elisa Invitational Winter 2021 turnuvasında dünya sıralamasında 22. sırada bulunan Sprout takımı karşısında çıkan Temsilcimiz Eternal Fire da xfl0ud 29/30/9 KDA ve 1.08 rating ile performans göstermişti.

Eternal Fire’ın sıradaki maçlarını takıp etmek için buraya, daha fazla güncel oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya kafa atabilirsin.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.