bblblaze

Valorant EMEA Challengers 1. Aşama Türk Takımları’nın Durumu

Dünyanın en çok bilinen bilgisayar oyunlarından biri olan Valorant geçmiş yazılarımızda da bahsettiğimiz üzere EMEA bölgelerinden ülkelerin katılımıyla büyük turnuvalara geçiş yolları olarak turnuvalar düzenliyor. Bütün takımların hayali olan Valorant Şampiyonası biz oyuncular tarafından fazlasıyla ilgi odağı olmakta. Bildiğimiz üzere 2021 yılında kazanan Acend takımı Riot ve turnuva düzenleyicileri tarafından fazlasıyla mükafatlandırılmıştı. Şimdi ise yılımızda yani 2022’de bu şampiyonaya katılım sağlayabilecek iki adet Türk takımı bulunmakta. Bu takımlar tabii ki BBL Esports ve Supermassive Blaze takımlarından başkası değil.

EMEA’da Şu ana Kadar Neler Oldu

Geçtiğimiz günlerde EMEA takımları arasında ülkemizi temsil eden Türk takımlarının da bulunduğu bu turnuvada BBL Esports henüz daha bir karşılaşmada bulunmamışken 12.02.2022 tarihinde Supermassive Blaze takımı, Acend takımı karşısında 0 : 2 mağlubiyetle sonuçlanan bir maçta bulundu.

emea


EMEA’da Şimdi Ne Olacak

Henüz daha hiçbir şeyin bitmediği EMEA turnuvasında her şey daha başlangıç. Toplamda 30 grup maçının oynanacağı bu turnuvada BBL Esports elindeki herhangi bir kozunu kullanabilmiş değil. 13.02.2022 21:00 tarihinde izleyeceğimiz maçla birlikte BBL Esports için bu turnuvanın ne kadar önemli olduğu ve bu turnuvaya ne kadar hazırlandıklarını öğrenmiş olacağız. Guild Esports takımıyla mücadele edecek olan BBL Esports maçlarını Twitch üzerinden izleyebilmeniz mümkün. Bahsettiğimiz tarih ve saatte aşağıda vermiş olduğumuz Twitch yayın linklerinden canlı bir şekilde Valorant e-spor turnuvalarına tanıklık edebilirsiniz.

svg%3E

Valorant Resmi Türk Kanalı İçin Buraya
Valorant Resmi Kanalı İçin Buraya tıklayınız

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya kafa atabilirsin!

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.