iyioyundu elden ring wp2

Elden Ring Günlük Steam Verilerinde 700.000 Oyuncuya Erişti

Elden Ring neler yapıyorsun?!?!?!?!

Geçtiğimiz günlerde sıkça isminden bahsettiğimiz, sistem gereksinimlerini yuhaladığımız ve “Souls” oyun türüne yeni şeyler katabilme potansiyeline sahip Elden Ring, 25 Şubat’ta tüm satın alanlara oynanabilir hale geldi. Oyunumuz açık dünyada geçen Souls türü aksiyon oyunudur. Birçok canavar türü ve BOSS’larıyla bizlere God of War’ı andırıyor.

elden ringElden Ring Steam Verileri

Ön siparişle veya oyunun çıkmasını bekleyip alan oyuncular tarafından ilk 20 dakikada yaklaşık 150.000 kişinin oynamasıyla Steam’da anlık en çok oynananlar listesine giriş yapmayı başarabildi. Anlık olarak ise günlük zirvesi 764.835 oyuncu olan oyunumuzun şu an oynayan oyuncu sayısı 740.736. Bu verilerle birlikte From Sofware yapımcı şirketinin Steam’deki en çok oynanan oyunu olmayı başardı.

svg%3E

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, oyunun resmi Steam mağazası sayfasına gitmek için buraya kafa atabilirsin!

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.