iyioyundu elden ring wp

Elden Ring Steam (21-27 Şubat) arası en çok satanlar arasında liderliğe geçti!

Elden Ring, Steam’da geçen hafta (21-27) arasında en çok satan oyunlar arasında liderlik koltuğuna oturdu!

Elden Ring, bildiğiniz gibi uzun bir bekleyiş sonucunda geçtiğimiz Cuma oyuncularla buluştu ve yayınlandı. Yayınlandığı gibi bir çok oyuncu tarafından olumlu yorum alırken bir çok oyuncu tarafından olumsuz yorum aldı, bir çok oyuncu oyundaki optimizasyon sorunlarından dolayı hayal kırıklığına uğradığını söyledi.

Elden Ring

Bu aldığı olumlu veya olumsuz yorumlara rağmen oyunumuz Steam’da geçen hafta en çok satılanlar listesinde liderlik koltuğuna oturdu, SteamDB’nin açıkladığı verilere göre geçen haftanın en çok satılan oyunu FromSoftwarenin yeni oyunu olan Elden Ring oldu.

Listenin geri kalanına bakacak olursak Destiny 2 oyununun yeni DLC’si Destiny 2: The Witch Queen’de en çok satanlar arasında Elden Ring’in hemen arkasında yer alıyor. Devamında ise Valve’nin yeni ürünü Steam Deck yer alıyor. Devamında ise yeni çıkan ve bir çok olumlu yorum alan Dying Light 2 oyunu yer alıyor. Listenin geri kalanında ayrıca Total War: WARHAMMER III ve Cyberpunk 2077’de göze çarpıyor, Warhammerda bu hafta en çok satanlar listesinde Cyberpunk’un önüne geçmiş durumda. Cyberpunk ise yeni gelen dev güncellemesi, bir nebze düzeltilen hataları ile ve %50 indirime girmesi dolayısıyla liste de sonuncu olsa da yer almayı başarmış.

svg%3E

Steam (21-27 Şubat) En çok satan oyunlar listesi:

  • 1- Elden Ring
  • 2- Elden Ring: Deluxe Edition
  • 3- Destiny 2: The Witch Queen
  • 4- Steam Deck
  • 5- Dying Light 2 Stay Human
  • 6- Total War: WARHAMMER III
  • 7- Cyberpunk 2077

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, SteamDB Geçen hafta en çok satanlar listesine gitmek için buraya tıklayabilirsiniz

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.