Dead Space Remake
Dead Space Remake

Dead Space Remake’i 2023’ün başlarında çıkış yapmayı hedefliyor

Dead Space Remake resmi olarak gelecek yılı hedefliyor.

Bir zamanların en çok ses getiren oyunlarından biri olan Dead Space’in Remake’i geliyor ve geliştirici ekip fazlasıyla iddalı. Hatta hayatta kalma – korku oyunun 2023’ün başlarında çıkış yapmasını hedefliyorlar.

Dead Space Remake’deki gerçekçi ses sistemlerine derinlemesine dalış yapan geliştirici ekibin yayınladığı en son güncelleme notlarında, üzerinde çalıştıkları bu yapımın 2023’ün başlarında bir ön sürümünü piyasaya sürmeyi hedefliyorlar.

Geliştiriciler bugünkü yayında, “Yapacağımız oyunun hayranların beklentileri üzerine inşa edileceği bir yerde olduğumuzdan emin olmak istiyoruz” dedi. “Yani şimdi, önümüzdeki yılın başlarında söyleyeceğiz. Aklımızda bir tarih var ve bunun için her şeyin birleştiğinden emin olmak istiyoruz.”

Geliştirici ekip yaptığı yayında, “Yapacağımız oyunun hayranların beklentilerinin üzerine inşa edilebileceği bir yerde olduğundan emin olmak istiyoruz. Yani önümüzdeki yılın başları diyebiliriz. Aklımızda bir tarih var ve bunun için her şeyin tam bir halde olduğundan emin olmak istiyoruz.” dedi.

EA Motive, ekibin oyunun tamamını gözden geçirmesine sadece birkaç hafta kaldığını söylüyor. Ancak yayında ve geliştiriciler tarafından birçok kez tekrarlandığı gibi, Dead Space Remake hayranlarının şimdiye kadar gördüğü her şey erken alfa aşamasında.

Ancak bu, ortaya çıkanları daha az etkileyici hale getirmedi. Geliştiriciler, Isaac’in nekromorfları nasıl vurduğu ve kestiği konusunda gerçekçi bir fiziğe sahip olmayı nasıl hedeflediklerini daha önce ayrıntılı olarak açıklamıştı. Bugünkü sesli sunum, Isaac’in ne kadar yorgun olduğuna bağlı olarak diyaloğu ve nefes alışının değişmesiyle bu gerçekçiliğin sese de yayıldığını ortaya koydu.

Önümüzdeki haftalarda başka bir Dead Space Remake geliştirici güncellemesi yayınlanacak, bu sefer ise sanat kısmına odaklanılacak.

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, Dead Space’in resmi YouTube kanalındaki Geliştirici Günlükleri oynatma listesine erişmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.