iyioyundu cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 Belirli Bir Süre Ücretsiz Olacak

Çıkışının fazlasıyla olay içerdiği ve herkesin alay konusu olduğu Cyberpunk 2077, belirli bir süre boyunca ücretsiz bir şekilde oynanabilir olacak! Oyunun yapımcı şirketi CD Project RED şu zamanlarda oyun için getireceği en büyük güncellemelerle gündeme oturmuşken, kısa süreliğine atılıp geri silinen bir Tweet, oyunun Xbox GamePass‘te 5 saat boyunca ücretsiz olacağını bildirdi. Tweet, Xbox Nederland hesabında paylaşıldı ve kısa süre sonra silindi. Çoğu oyuncunun dikkatini çeken bu haber herkesin aklında büyük soru işaretleri bıraktı.


Cyberpunk 2077 GamePass’e Gelecek mi

Çeşitli soru işaretlerinin ve soruların olduğu şu dönemde Farklı farklı tezler bulunmakta. çıkışından önce fazlasıyla duyurusu yapılması sonucu insanların isteyip de alamadığı ya da alıp da oynayamadığı bu oyun için herhangi bir GamePass bildirisi bulunmamakta.

cyberpunk 2077

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, Cyberpunk 2077 resmi web sitesine göz atmak için ise buraya tıklayınız.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.