Daredevil
Daredevil

Charlie Cox, MCU’da Daredevil’in PG-13 olarak çalışabileceğini fakat, R-Rated kadar iyi olamayacağını düşünüyor

“Daredevil, PG-13 dünyasında Örümcek Adam kadar iyi çalışamaz.”

DİKKAT! Bu içerik Hawkeye ve Örümcek Adam Eve Dönüş Yok yapımlarından spoiler içeriyor.

39 yaşındaki Marvel süper kahramanı, ComicBook.com ile yaptığı röportajda, karakterinin bir PG-13 ortamında çalışabileceğini fakat, R-Rated bir ortamda çok daha sağlıklı olacağını düşünüyor.

Cox, “Kesinlikle işe yarayabilir, ancak sanırım inkar edemeyeceğiniz şey Daredevil’ın bir PG-13 dünyasında Örümcek Adam’ın olduğu kadar iyi ve sağlıklı olamayacağıdır.” dedi. “Ne demek istediğimi anlıyor musun? Önemli olan bu. Bence karakterin yaşı, Hristiyan suçluluğu, kadınlarla geçmişi falan, sanki biraz daha olgun ve bence bu yönde olmalı.”

Bildiğiniz gibi, Daredevil kısa süre önce Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok filmi sırasında bir cameo olarak rol aldı. Bu yüzden Marvel, Örümcek Adam’ın ve Daredevil’in ekran başında biraz zaman geçirmesini sağlamaya hevesli gibi görünüyor. Hatta Tom Holland’da bu konuda bir hayli istekli olduğunu belirtmişti.

Fakat her şeye rağmen Charlie Cox karakterinin PG-13 olması durumunda özüne sadık kalması şartıyla Marvel ile çalışmaktan zevk alacağını söyledi.

“Bunu başarabilmemin sebebi olan Marvel’daki insanları es geçemezdim.” dedi. “Şimdiye kadar yaptıkları her şeyin hayranıyım, onları hiç hafife almıyorum. Dolayısıyla, Daredevil’in daha PG-13 versiyonunu yapmak istiyorlarsa, [dizide] yaptığımız her şeyle tamamen uyumlu bir şekilde yapmanın bir yolunu bulmaları için onları destekliyorum. Belki biraz daha az kan olabilir, belki biraz her neyse, ama bunu yapmaları için onları destekliyorum.”

Cox kısa süre önce Daredevil’inin MCU’ya geri döneceğini doğrularken, uzun süredir rakibi Kingpin (Vincent D’Onofrio tarafından oynanan) Hawkeye dizisinde de geri dönüş yaptı.

İkiliyi büyük bir MCU karşılaşması için yeniden bir araya getirmek harika olacağını tahmin edebiliyoruz ve Cox, geleceğinde Vincent D’Onofrio’nun Kingpin’iyle başka bir karşılaşma olabileceğini de ima etti.

Şuan için, Marvel’ın Daredevil için planları sık bir şekilde gizleniyor, ancak onu çok geçmeden diğer Marvel Sinematik Evreni kahramanlarının yanında göreceğimize emin olabiliriz.

Daha fazla güncel film ve dizi haberleri, oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya tıklayabilirsiniz.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.