callofdutywarzone iyioyunducom 1

Call of Duty: Warzone 2 Duyuruldu!

Call of Duty: Warzone 2 resmi olarak duyuruldu!

Bir süredir adı geçen CoD: Warzone 2 duyuruldu! sızıntı haberlerinde öne çıkan Tom Henderson, Warzone 2’nin duyurulacağına dair paylaşımlar yapmıştı ve paylaşımları doğru çıktı.

Activision, Call Of Duty Warzone 2’nin yanında Modern Warfare 2’nin de duyurusunu yaptı, Activision’un açıklamasına göre Warzone 2 ve Modern Warfare 2’nin çalışmalarının eş zamanlı yapılacağını söylemişti. Warzone 2 ve Modern Warfare 2’nin yapımcısı ise Infinity Warfare, ayrıca bu 2 oyun yeni bir oyun motoru ile geliştiriliyor.

Call Of Duty

Aynı zamanda Warzone 2, CoD: Warzone’un devam oyunu olacak. Activision duyuruda bir konuya daha değindi, CoD: Vanguard ve Warzone’nin sezon 2 notlarını paylaştı, bu notların geçtiği yama ise 14 Şubat’ta yayınlanacak ve Activision’un deyişine göre 30’dan fazla hata düzeltilecek.

Call Of Duty sitesine ulaşmak için buraya, daha fazla güncel film haberleri, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya kafa atabilirsin.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.