GenelOyun HaberleriPC

Bethesda Launcher 2022 Mayısta kapanıyor!

1 Mins read
bethesda

Bethesdanın da istemcisi tarihe karışıyor.

Bugün yayınlanan bir yazıda Bethesda kendi istemcisinin fişini çekip içeriklerinin Steam’e geçeceğini duyurdu. Bethesda tarafından yapılan açıklama yazısında ise işleyişin nasıl olacağı anlatıldı.

bethesda

Bu yıl Bethesda.net başlatıcısına veda ediyoruz. Nisan ayının başlarından itibaren oyunlarınızı ve cüzdanınızı Steam’e aktarabileceksiniz.

Mayıs ayından itibaren Bethesda.net istemcisi artık çalışmayacak. Oyunlarınızı buradan çalıştırıp oynayamayacaksınız. Fakat ekstradan açıklamada hala bir Bethesda.net hesabına gerekli servisleri kullanmanız için ihtiyacınız olduğu da eklendi (modlar ve oyun içi eşyalar için). Buradaki fark ise artık hesabınız istemci ile beraber çalışmayacak.

Eğer bu istemci üzerinden çevrimiçi oyun oynadıysanız (Fallout 76 veya The Elder Scrolls Online gibi) herhangi bir oyun içi paranız veya eşyalarınız transfer edilecek. Fakat hesabınızı Steam’e taşımak istemezseniz de başka bir seçeneğiniz olmayacak: Oyunlarınız, kayıt dosyalarınız veya ilerlemelerinizi PlayStation ya da Xbox’a geçiremeyeceksiniz.

Her şeyinizi aktarmak için bir kaç ay zamanınız olduğunu ve elinizi olabildiğince çabuk tutmanız gerektiğini unutmayın.

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, Bethesda’nın ilgili yazısına ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

31 yazı

Editör hakkında
Neredeyse 20 yaşında olan ve son zamanlarda Witcher 3'e kafayı takmış biri.
Yazılar
Alakalı yazılar
Genel

Valorant Titanmail Kaplama Seti Çıkıyor

1 Mins read
Titanmail Skin’leri kapıda! Valorant neredeyse her ay çıkarttığı silah kaplamalarıyla biz oyuncularının aklını almaya devam ediyor. Şaşırtıcı bir şekilde, bu sefer kaplamaların sızıntıları…
GenelOyun HaberleriPC

Zombi Rock 13 Mayıs Yarın Tekrar Piyasada!

1 Mins read
Zombi Rock dönüyor! 2011 yılında çıkış yapan Zombi Rock namı diğer Brawl Busters, 13 Mayıs 2022 tarihlerinde 9 yılın ardından ilk haliyle…
GenelDizi, Film ve MüzikŞirket haberleri

Disney Plus, 14 Haziran'da Türkiye'de!

2 Mins read
Özel fiyatlandırma seçeneği ile beraber Disney Plus sonunda Türkiye’ye geliyor. The Walt Disney Company çatısı altında hizmet sunan dijital yayın platformu Disney…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.