valorant challengers iyioyundu

EMEA Challengers Stage: 1 BBL Esports Guild vs Esports Maç Sonucu

Adrenalin tavan yaptığı EMEA maçlarında bugün BBL Esports sayesinde heyecan tekrar ve tekrar doruklardaydı. İzleyicilerini ve hayranlarını ekran başında Twitch platformuna toplayan Riot Games, EMEA turnuvasındaki BBL takımının ilk maçını bizlere sundu. İlk haritası Breeze olan kıyasıya mücadele sonrasında Haven ve Split haritalarına mücadeleyi götürdü. İki takımın da muazzam ötesi mücadeleleri biz seyircileri resmen ekran başına kilitledi.

bbl esports


BBL Esports vs Guild Esports Harita Bilgileri

Her takımın kendi haritasında oynamak istemesi üzerine; Breeze Haritasını Guild Esports‘un isteği üzerine Haven haritasının da BBL isteği üzerine seçildiğini hatırlatmakta fayda var.

svg%3E


Kazanan Taraf

Breeze haritasında 13 – 6 skorla mağlubiyet alan BBL Esport 13 – 9 skorla Haven hartiasında da mağlubiyet alarak EMEA Challengers Stage: 1 S Tier turnuvasındaki ilk maçında mağlup oluyor. İlk maçlar iki Türk takımı için de mağlubiyetle sonuçlansa da İyiOyundu ekibi olarak her zaman onların arkasında olduğumuzu, destek verdiğimizi ve ülkemizi temsil ederken gururlanmaları gerektiklerini bilmeleri tek temennimiz. Umarım bir dahaki maçlarda olumlu sonuçlarla evinize galip bir şekilde gelirsiniz.

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, Valorant e-spor maçlarına canlı izleyebilmek için buraya tıklayınız.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.