acv2 iyioyunducom scaled

Assassin’s Creed Valhalla kısa süreliğine ücretsiz olacak! (24-28 Şubat)

Assassin’s Creed Valhalla kısa süreliğine ücretsiz olacak.

Başlıktada gördüğünüz gibi Assassin’s Creed Valhalla kısa süreliğine ücretsiz oluyor, Ubisoft oyunu deneyimleme şansı bulamayan ve Viking Eivor karakteri ile Valhalla dünyasını gezme şansı bulamayan oyuncularına kısa süreli bir fırsat yapıyor. 24-28 Şubat arasında yapılacak bu fırsatı bence kaçırmayın derim.

Assassin's Creed Valhalla

Ubisoft böyle bir paylaşım yaptı, yaptığı paylaşıma göz atacak olursak, bugün yani 22 Şubat’ta oyuna 1.5.0 güncellemesi geliyor, diğer gördüğümüz şey ise kısa süreli ücretsiz haftasonu fırsatı, 24-28 Şubat arasında oyuna sahip olup oynayabilirsiniz fakat 28 şubat’tan itibaren oyunu oynamanız için satın almanız gerekecek, fotoğrafa son olarak baktığımızda ise Mart’ın 10’unda Dawn of Ragnarok DLC’si çıkış yapacak. Geçtiğimiz gün ve haftalarda oyunun rekor gelirinden hepimiz haberdarız, bu ücretsiz haftasonu yeni güncelleme ve yeni DLC ile oyunun satışları daha da artacak gibi duruyor!

Assassin’s Creed Valhalla hakkında yeni haberler bu şekilde yeni bir haber veya gelişme ortaya çıkarsa sizleri bilgilendireceğiz, Ücretsiz hafta sonunda oyunu oynayacaklar için iyi oyunlar diliyoruz.

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, Assassin’s Creed Valhalla’nın orijinal oyun sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.