iyioyundu ac valhalla wallpaper

Assassin’s Creed Valhalla 24 Şubat’tan Önce Ücretsiz İndirmek Mümkün!

Bildiğimiz üzere 2020 yılında çıkış yapan Assassin’s Creed Valhalla geçtiğimiz günlerde yapımcı şirketi olan Ubisoft tarafından gelirlerinin 1 milyon doları aştığı haberi alındı. Bu haber üstüne oyunun yapımcısı Ubisoft 10 Mart’ta Assassin’s Creed Valhalla için çıkartacağı yeni DLC pkaetini piyasaya sürmeden önce, henüz oyunu deneyimleme fırsatı bulamamış oyuncuları için, 24-28 Şubat tarihleri arasında oyunu ücretsiz bir şekilde biz oyunculara oynanabilir hale getirecek.

valhallaAssassin’s Creed Valhalla’yı Erken Yükleme

Ubisoft’un başyapıtını 24 Şubat tarihi öncesinde Xbox cihazınıza daha erken yükleyebilmek için ilk olarak “Xbox” uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Sonrasında Xbox cihazınıza tanımladığınız hesap bilgilerinizi Xbox mobil uygulamasına da girmek durumundasınız. Mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra Xbox cihazınızın uzaktan bağlantı özelliğinin aktif olup olmadığını ayarlar sekmesinden kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer ki kapalıysa özelliği aktif edip tekrar mobil Xbox uygulamamıza geri dönüyoruz. Mobil uygulama içerisinde arama kısmına Assassin’s Creed Valhalla yazıp arattığımızda karşımıza oyunun resmi logosu beliriyor. Oyunun resmi mağazasına girdikten sonra hesabınıza tanımlı Xbox cihazınıza indirmek için size bazı talimatlar gösteriyor. Bu talimatlar ışığında çok kolay bir şekilde oyunumuzu indirme sırasına ekliyoruz.

svg%3ENot: Oyun yalnızca 24-28 Şubat 2022 tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde oynanabilir olacak. Bu tarihlerden önce veya sonra oyuna giriş yapmaya çalışırsanız sizden oyunu satın almanızı isteyecektir.

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, Assassin’s Creed Valhalla’nın orijinal oyun sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.