iyioyundu lego 2k wp

2K ve Lego Ortaklığı

NBA resmi oyun serisinin resmi yapımcısı olan 2K Sports dün yani 22 Şubat Salı günü Lego oyun yapımcı şirketiyle belirli anlaşmalar yaptı.

Şu ana kadar hem kendi oyunlarını biz oyunculara sevdirmiş, hem kendi oyuncak setlerini piyasaya sürmüş, hem de kendi filmini beyaz perdeye taşımış çok fazla yapımcı firma görmemiz mümkün değil. Bu sayılan bütün şeyleri yapan Lego şirketi şimdi NBA resmi oyunlarıyla bildiğimiz 2K Sports’la anlaşma yaptı! Günümüze kadar dev sinema filmleri ve dev video oyunlarında sürekli bir parmağı olan, kendi içeriklerini sürekli büyük yapımlara katmayı başaran Lego, hayranlarına spor oyunlarının geleceği konusunu bildirmiş oldu.

lego


Lego’nun Yeni Oyunu

VGC, 2K’nın Lego spor serisinin Sumo Digital tarafından geliştirilen bir futbol oyunuyla başlayacağının haberini biz oyunculara bildiriyor. Bu çıkacak olan futbol oyununun ise FIFA Dünya Kupası başlangıcına doğru çıkacağı söyleniyor. Yine VGC’ye göre, büyük bir spor serisine dayanan üçüncü bir Lego spor unvanının da geliştirilme aşamasında olduğunu söyleniyor. Hal böyle iken 2K ise WWE ve NBA spor türlerinin dışında kendi alanını genişletmek istediğini bildiriyor.,

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, Lego resmi sayfasına gitmek için ise buraya tıklayınız.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.