iyioyundu konsollar

2022 Yılında Şu Zamana Kadar En çok Satan Konsol Belli Oldu

2017 yılında yeni ürününü yayınlayan Nintendo şirketi gündeme o yıllarda oturmuş durumdaydı. Daha öncelerden de oyun kültürünün yaygınlaşmasını ve sevilmesini sağlayan Nintendo şirketi, Nintendo Switch platformuyla 2022 yılının şu ana kadar en çok satılan konsolunun sahipliğini üstlenmeye devam ediyor. 2017’nin Mart ayında çıkışıyla beraber o tarihteki tüm oyun platformlarını geride bırakmış, günümüze kadar zaman zaman satış rekorunu elinden alan şirketler olsa dahi yaptığı yenilikler ve güncelleştirmeler ile hep bir adım önde kalmayı başarmıştı.

konsol


Yeni Konsol Yeni Başlangıç

2022 sezonunun açılmasının ardından 3 ay geçmesiyle Nintendo Switch oyun platformu hala daha dünya üzerinde en çok satan konsol olma istikrarını devam ettirmektedir. Anlaşmalı olduğu Nvidia şirketinin ürettiği ekran kartı mimarisiyle birlikte The Legend of Zelda, The Elder Scrolls V: Skyrim, Witcher 3, Stardew Valley gibi adını duyurmuş oyunları bünyesinde bulundurmakta.

svg%3E
vgchartz.com grafikleridir

Daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, oyun rehberleri ve e-spor hakkındaki her şey için buraya, Nintendo Switch resmi sitesine gitmek için ise buraya tıklayın.

Gamezeen is a Zeen theme demo site. Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.