PlayStation Plus 2021 Haziran Ayı Oyunları Sızdırıldı

PlayStation Plus aboneleri Haziran ayında verilecek ücretsiz oyunları heyecanlı bir şekilde bekliyor. Haziran listesinin önümüzdeki birkaç gün içerisinde resmi olarak açıklanması bekleniyor fakat Areajugones adındaki İspanyol bir site geçtiğimiz ay olduğu gibi tekrardan müthiş bir sızıntıyla karşımıza çıktı. Sızıntıya göre Haziran ayında oyuncuları; Virtua Fighter 5: Ultimate Showdow (PS4/PS5), Star Wars: Squadrons (PS4/PS5) ve Operation: Tango (PS5) oyunları bekleyecek.

Areajugones’in açıklamış olduğu bu oyunlardan Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown ve Operation: Tango henüz piyasaya sunulmamış ve çıkışı yapılmamış oyunlar. Star Wars: Squadrons oyunu ise geçtiğimiz yıl piyasaya sürülmüş ve birbirinden güzel değere sahip övgüler alarak başarılı olmuştu. Virtua Fighter 5 oyunu ise PS3 döneminin sevilen dövüş oyunlarından birisi olarak tüm dikkati üzerine çekiyor. Ultimate Showdown versiyonunun verilmesi beklenen oyunun remaster versiyonu olacak gibi duruyor. Oyunun yapımcısı SEGA, Virtua Fighter’ın yakın bir zamanda e-spor odaklı bir hale geleceğini yaptığı açıklama ile birlikte duyurmuştu.

PS Plus Haziran ayı oyunları 1 Haziran tarihinde indirmek için hazır olacak ve kullanıcılara sunulacak. Bu sızıntıyı gerçekleştiren İspanyol site Areajugones, geçtiğimiz Mayıs ayında da PS Plus oyunlarını ve bu ay içerisinde açıklanmış olan siyah ve kırmızı Dualsense kontrolcülerinin sızıntılarınıda doğru bilmişti. Ayrıca Operation: Tango oyununun da çıkış tarihinin 1 Haziran olarak belirtilmesi Areajugones’in sızdırdığı bu bilginin doğruluk payını ciddi bir şekilde artırıyor. Konuyla ilgili resmi açıklamanın bu hafta içerisinde gelmesi bekleniyor.

Diğer konularımızı görmek için tıklayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
League of Legends 11.4 Yama Notları