outriders
outriders

Outriders 3,5 Milyon Satmasının Ardından Yeni Güncelleme Getiriyor!

Nisan ayının başlarında Square Enix tarafından piyasaya sürülen Outriders, kısa süre içerisinde totalde 3,5 milyon oyuncu kitlesine ulaşmış. Çıkış haftası biraz zorlu geçen yapım bilindiği üzere bazı zorluklarıda yanında getirmişti. Oyuncuları bir hayli zorlayan ve olumsuz yönde etkileyen bazı sorunlar için geliştirici People Can Fly çözümler üretirken yakın bir zamanda yayınlanacak olan yeni bir güncelleme de bununla birlikte duyuruldu. Tarih verilmiş olmasına rağmen henüz net bir şekilde onaylandığını söyleyemeyiz.

Outriders için yeni yama bugün çıkıyor

Square Enix, oyuncu sayısı tarafından bakıldığında başarılı bir çıkış gösteren Outriders için “şirketin bir sonraki büyük serilerinden biri” olma yolunda olduğunu dile getirdi. Henüz daha ilk günlerinde Steam üzerinde 100 bini aşan oyuncu sayılarıyla dikkatleri üzerine çeken yapım, nişancı oyunlarıyla adı sıkça duyulan tecrübeli geliştirici People Can Fly tarafından geliştirilmeye başlandı.

Yayıncı Square Enix’in paylaşımlarına göre co-op bilim kurgu temalı nişancı oyunu 1 Nisan ile 1 Mayıs 2021 tarihleri arasında 3,5 milyondan fazla kitleye ulaşmayı başardı. Oyunun Xbox Game Pass abonelerine de sunulması ilerisi için uzun vadede bakıldığında oyuncu sayısını destekleyecek gibi duruyor.

Square Enix External Studios eşbaşkanı Jon Brooke ise elde edilen bu büyük başarı ile ilgili oldukça heyecanlı olduklarını dile getirdi.

Dün yapılmış olan bir geliştirici güncellemesinde Outriders topluluk yöneticilerinden birisi, gelecek olan bir sonraki yamada bir çeşit hasar azaltma sorununu ele alacaklarını söyledi ve dile getirilen bu sorunun, oyuncuların aniden ölümcül hasarlar aldığında ölmelerini engellediğini dile getirdi.

Ayrıca yeni çıkacak yamada bazı çökme ve takılma sorunlarının da çözülmesi hedefliyor. Oyunun çıkışıyla birlikte ortaya çıkmış olan bu sorunlar için birçok adım atılmış olsa da hala daha oyuncuların deneyimini etkileyen birçok sorun mevcut.

Diğer konularımızı görmek için tıklayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
DEVOUR Oyun Tanıtımı – 2021