CS:GO
CS:GO

CS:GO’nun yeni güncellemesi ile tavuklar güncellendi

Hepimizin bildiği CS:GO Tavukları, birisine mi sinirlendin öl bakalım tavukçuk, sevgilinden mi ayrıldın tavukçuk öl bakalım! Kardeşine mi sinirlendin öl bakalım tavukçuk, genellikle CS:GO da tavukların kaderi ölmek ile geçti durun durun intikam falan almayacaklar sadece CS:GO ekibi tavukları bu hafta gelecek olan güncelleme ile güncelledi.

CS:GO’nun ünlü fenomeni tavuklara bu hafta gelecek olan yeni bir güncelleme ile tavukların görünümü değişecek artık tek bir tür tavuk olmayacak 1 kaç tür tavuk olacak. Açıklamaya göre tavukların sadece görsel anlamda yenileneceği açıklandı fakat kafa karıştıran olay tavukların aynı tüyü çıkartması. Bu tavuk türlerinin renkleri artık eski tavuk gibi sadece turuncu beyaz değilde renkleri daha değişik bol ve güzel olacak, Tavukların renkleri ise şu şekilde sıralanacak:

1 – Yeni Tavuk Görünümü Kahverengi ve kahverengi kafalı beya
2 – Yeni Tavuk Görünümü Beyaz kafalı siyah Tavuk
3 – Yeni Tavuk Görünümü Beyaz Tavuk
4 – Yeni Tavuk Görünümü Siyah Tavuk

Counter Strike 1920x1080

Oyuncular bu güncelleme ile artık farklı tavuk türlerini de öldürebilecek, ve konumuz bitmeden söylemekte fayda var CS’de tavuklar 1.6 sürümünden itibaren vardır ve bu tavukları konu alarak bir sürü animasyon ve meme yapılmıştır.

Eğer sizde bu eğlenceli oyunu satın almak istiyorsanız buraya tıklayarak Steam sayfasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, fırsatlar ve espor haberleri için buraya tıklayarak ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
PlayStation Plus 2021 Haziran Ayı Oyunları Sızdırıldı