super mario party
super mario party

Super Mario Party’e Çevrim İçi Özelliği Getirildi

Super Mario Party geçen sene yayınlanan oyunumuz bir Japon oyunu, oyun karantina günlerinde çıktığı için çoğu kişi tarafından oynandı, şimdi ise oyuna yeni bir güncelleme gelerek çevrimiçi özelliği getirildi, arkadaşlarınız ile eğlenceli bir oyun oynayabilirsiniz.

Super Mario Party’e çevrimiçi özelliği

Nintendo, Super Mario Party oyunu için çevrim içi mod ekleyen ücretsiz bir yazılım güncellemesi yayınladı. Nintendo Switch Online üyeliğine sahip olan oyuncular uzaktaki arkadaşlarıyla oyunumuzu çevrim içi bir şekilde oynayabilecek, veya bir şifre paylaşarak diğer oyuncularla oynanabilecek, Mario Party: 20’den fazla oynanabilir karakter ile aratarak çeşitli oyunlarda arkadaşlarınız ile yarışınız ve eşyalarla yıldızları takas ediniz, Mario oyunları her zaman eğlencelidir o yüzden bu oyunun da güzel olduğuna emin olabilirsiniz.

Eğer sizde bu eğlenceli oyunu satın almak istiyorsanız buraya tıklayarak Nintendo sayfasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, fırsatlar ve espor haberleri için buraya tıklayarak ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Türk Oyunculardan Valve’a Çağrı!