Watch Dogs Legion
Watch Dogs Legion

Watch Dogs Legion 4.0 güncellemesi ertelendi

Ubisoft tarafından geliştirilen bir açık dünya oyunu olan Watch Dogs Legion için kötü bir haber geldi, Nisan ayından yayınlanması planlanan 4.0 güncellemesini bir kaç sorun yüzünden Yapımcı Firma tarafından ertelediğini açıkladı.

Oyun 2020 yılının Ekim ayında yüksek puanlı incelmeler arasından yüksek bir puan olarak çoğu kişinin gözünü ona dikmesini sağladı, fakat yüksek puanlara rağmen hataların yer almasından ve 4.0 güncellemesinin ertelenmesinden dolayı popülerliğini kaybetti.

Ubisoft oyundaki hataları bir destek sistemi ile oyuncularından aldı, destek sistemine dikkate alan ekip genel oyun iyileştirmelerini de destek sisteminde alıyor, fakat bu yaması çeşitli nedenlerden dolayı ertelemek zorunda kaldı.
Watch Dogs Legion’un resmi Twitter hesabına bakarsak yeni güncelleme 4 Mayıs 2021 tarihinde gelecektir.

Watch Dogs Legion’un bilgisayar versiyonu

Bunun yanı sıra Watch Dogs: Legion Multiplayer‘ın Bilgisayar sürümü de ertelendi, Ubisoft cephesinde bu olaylar iyi olarak karşılanmamakta. Bunların yanı sıra daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, fırsatlar ve espor haberleri için buraya tıklayarak ana sayfamızı ziyaret edebilirsin.

Daha Fazla İçerik
AMD RX 6700 XT
AMD RX 6700 XT ekran kartının tanıtılacağı tarih duyuruldu