dying ligth 2
dying ligth 2

Dying Light 2’de arabalar ve ateşli silahlar yok

Dying Light 2, geliştiricisi Techland olan oyun PS5, Xbox, PS4, Xbox One ve Bilgisayar platformları için geliştirilmekte. Çıkış tarihi henüz belli olmayan oyunun yeni haberi herkesi şoke etti, oyunun içeriğinde arabalar ve ateşli silahlar olmayacak.

Dying Light 2, Dying Light 1 oyunundaki birkaç özelliği içermeyecek

Smektala’ya göre oyun şöyle olacak: Dying Light 2’de ateşli silah olmayacak çünkü medeniyet yok edildi eğer bir silah olacaksa el yapımı tüfek veya yay olacaktır, saten onlarda kısa bir süre kullanımdan sonra kırılacak ve oyunun aksiyonunu arttıracaktır.

Ayrıca araçlar sadece belirli birkaç görevde kullanılacak Smektala bunun sebebi ise şöyle açıkladı: oyuncuların şehirde parkur mekaniklerini geliştirmesi ve şehri daha detaylı görmesi için arabalar olmayacak tek kanca ve paraşütlerini kullanabilecekler.

Oyunumuz ile ilgili gelen diğer bir bilgi ise şehrin boyutu harita neredeyse 7 kilometre kare olacak, ve şehirde çok katlı binaların olacağı Smektala tarafından açıklandı ayrıca oyunun Steam mağaza sayfasına ulaşmak için buraya, daha fazla güncel oyun haberleri, oyun incelemeleri, fırsatlar ve espor haberleri için buraya tıklayarak ana sayfamızı ziyaret edebilirsin.

Daha Fazla İçerik
Valorant yama notları
Valorant Yama Notları 2.09 Yayınlandı!