Valorant Episode 2 Act 3 Savaş Bileti Ödülleri ve Kaplamaları Belli Oldu!

Bilindiği üzere Valorant’ın her sezon başında çıkarttığı savaş biletleri içerisinde spreyler, silah kaplamaları, uğurlar ve kartlarla biz Valorant oyuncularını beklemekte. 27 Nisan 2021 tarihinde oyunculara sunulacak olan Savaş Bileti 1.000 Valorant Puanı karşılığında satın alınabilecek. Her sezon başında farklı temaları ele alan ve oyun çeşitliliğini gözler önüne seren Valorant birbirinden güzel silah kaplamalarıyla karşımızda duruyor. Yazımızın devamında kaplamalar, uğurlar, spreyler ve kartları inceleyebilirsiniz.

Karşınızda Depth ve Lightwave Kaplamaları
Depth Kaplamaları
Stinger
Bulldog
Vandal
Ghost

Lightwave Kaplamaları
Odin
Frenzy
Phantom
Sheriff
Bucky

Bence silah Depth kaplamaları diğer kaplamalara daha güzel ve yenilikçi duruyor. Videolarında incelemelerine göre silah içerisindeki motifler hareket etmese de silahı hareket ettirdiğiniz an içerisindeki okyanus hissiyatı artıyor ve sanki elinizde bi okyanus taşıyormuşsunuz gibi hissettiriyor. Onun dışında Lightwave kaplamalarında Radyanit harcayarak belirli kaplama renklerine ulaşabilme ihtimalinizde mevcut.

Karşınızda Yeni Savaş Biletiyle Gelen Kartlar

Yeni savaş biletinde muhteşem çizimlerden oluşan muhteşem kartlar görüyoruz. Belki bu kartların oyundaki karakterler arasındaki muhabbetleri ve ilişkileri belirleyen etkileri vardır.

Karşınızda Yeni Savaş Biletiyle Gelen Uğurlar

Çok şirin ve tatlı uğurlar bu savaş biletinde bizleri karşılıyor. Özellikle ağzında havuç taşıyan tavşanı istiyorum. 🙂

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla İçerik
En İyi 5 Hayatta Kalma Oyunu