Cyberpunk 2077 İade Sayıları Açıklandı
Cyberpunk 2077 İade Sayıları Açıklandı

Son Zamanların Popüler Oyunu Cyberpunk 2077 İade Sayıları Açıklandı

Cyberpunk 2077 iade sayıları açıklandı, oyun bildiğimiz gibi ilk çıktığı zamanlarda bildiğiniz gibi oldukça dikkat çekti, fakat sonradan oyunda görülen hatalar dolayısıyla oyun hakkında oyunculardan tartışmalı yorumlar görmeye başladık, geçtiğimiz günlerde oyunun yapımcısı CD Projekt şirketi oyunun 31 Aralık 2020 tarihine kadar, kaç kişi tarafından satın alınıp iade edildiğini açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre oyun 31 Aralık 2020 tarihine kadar 13.7 milyon satış sayısına ulaşırken 30.0000 iade sayısına ulaşmış. Oyun hakkında tartışmalı yorumlar görmemize rağmen gördüğümüz iade sayısı beklenenden daha az olduğunu söyleyebiliriz.

CD Projekt, aynı zamanda The Witcher serisininde yapımcısı olduğu için The Witcher serisininde satış sayılarını açıkladı, açıklamaya göre The Witcher serisinin satış sayısı 50 milyon sayısına ulaştı, bunun 30 milyon sayısı ise The Witcher 3: Wild Hunt oyununa ait.

Oyunun mağaza sayfasına ulaşmak için buraya, daha fazla güncel oyun haberleri ve oyun incelemeleri içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
2021 Yılında Çıkış Yapacak 10 Oyun Listesi