Xbox Live Gold Oyunları
Xbox Live Gold Oyunları

2021 Nisan Ayı Xbox Live Gold Oyunları Açıklandı

Microsoft şirketinin her ay üyelerine ücretsiz sunduğu Xbox Live Gold oyunları belli oldu. Microsoft yaptığı açıklamada 2021 Nisan ayında ücretsiz sunacağı oyunların listesini açıkladı. Bu oyunlar Xbox, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında oynanabilecek. Şimdi gelelim listemize;

– Vikings: Wolves of Midgart – 1 Nisan ile 30 Nisan arası oynanabilir (Normal Fiyatı: 113,75 TL)
– Truck Racing Championship – 16 Nisan ile 15 Mayıs arası oynanabilir (Normal Fiyatı: 327,50 TL)
– Dark Void – 1 Nisan ile 15 Nisan arası oynanabilir (Normal Fiyatı: 122,18 TL)
– Hard Corps: Uprising – 16 Nisan ile 30 Nisan arası oynanabilir (Normal Fiyatı 27,50 TL)

Şimdi bu oyunları kısaca bir tanıyalım;

Vikings: Wolves of Midgard (Vikingler – Midgard Kurtları)
;

Slovak Studio Games Farm tarafından geliştirilen ve Kalypso Media tarafından yayınlanan bir aksiyon oyunudur. Sizi İskandinav mitolojisinden soğuk savaş dönemine kadar götürüyor. Ayrıca korkunç Jotan ve Ragnarok canavarlarına karşı savaşa başlamalarını sağlayan bir RPG oyunudur.

FIA European Truck Racing Championship (FIA Avrupa Kamyon Yarışı Şampiyonası);

ETRC’nin kendine özgü tüm özelliklerini taşıyan tek resmi bir simülasyon oyunudur. Yarış tutkunlarına yepyeni bir sürüş deneyiminden ayrı bir his katıyor. 5 ton ağırlığında 1000 beygirlik bir kamyonla 12 rakibe karşı yarışıyorsunuz. Eğer ki yarış kurallarını göz ardı ederseniz büyük bir ceza alabilirsiniz.

Dark Void (Dark Void);

Dark Void, Unreal Engine 3 oyun motoru kullanılarak Airtight Games tarafından geliştirilen ve PlayStation 3, Xbox 360 ve Microsoft Windows için Capcom tarafından yayınlanan bir video oyunudur. Oyunda insanlığın daha önce yok ettiği büyük bir tehdit ile karşı karşıya kalıyoruz. Belki de bu bir uzaylı istilası olabilir.

Hard Corps: Uprising (Sert Kolordu: Ayaklanma);

Hard Corps: Uprising, Arc System Works tarafından geliştirilen ve Konami tarafından Xbox 360 ve PlayStation 3 için yayınlanan bir run and gun video oyunudur. Oyunda Bahamut adlı karakteri canlandırıyoruz.

Firmanın resmi kampanya sayfasına gitmek için buraya, daha fazla oyun haber ve incelemeleri içinde buraya tıklayabilirsin.

Daha Fazla İçerik
Titanfall 2
Titanfall 2’den rekor seviyeye çıkan oyuncu sayısı